w

Używaliśmy – Aqualung Titan LX

Mieliśmy niezmierną przyjemność spędzić kilka godzin z tym automatem pod wodą. Jest to bardzo ciekawy i wygodny w użyciu Automat gotowy do działania w każdych warunkach. Co ciekawe, dużo fajniejszy od niejednego Apeksa.

Używaliśmy – Aqualung Titan LX

Podczas kursu PADI OWD korzystaliśmy nieprzerwanie z Titan LX od firmy Aqualung. Oddychanie bardzo łatwe, automat wygodny z ciekawym ustnikiem oraz ogólnie dobrą konstrukcją.

Testowaliśmy kilka Apeksów ale żaden nie był tak fajnym automatem jak Titan LX. Jest to o tyle fajny automat, że sprawuje się również świetnie na zimnych jak i ciepłych wodach. Jest to dobry wybór dla każdego nurka szukającego automatu w przystępnej cenie ale z najwyższej półki.

Oddychanie ze wzbudzonego automatu jest bardzo pozytywne. Nie było problemu z automatem ani to na 4m ani na 18m głębokości przy 6 stopniach Celsjusza. Bardzo fajny automat, który może spokojnie służyć przez wiele lat.

Opinie on-line o tym modelu


Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Idą Nowe od Nurek Amator

Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2018