w

Idą Nowe od Nurek Amator

Idą nowe rzeczy od Nurek Amator. Czyli pracujemy nad wyglądem i funkcjonalnością nowego serwisu internetowego. Wydaje się, iż zmiany idą w dobrą stronę. Mamy nowe logo oraz mamy pierwszą koszulkę wysłaną na produkcję… czyli dzieje się w świecie naszego serwisu.

To juz oficjalnie nowy Nurek Amator

Jak widzicie, nie stoimy w miejscu. Staramy się rozwijać nasz serwis internetowy, który po mału ewoluuje z blogu o nurkowaniu na pełno etatowe zajęcie. Już dziś pracujemy nad nowymi treściami, wkrótce pojawią się naklejki, koszulki i kubki.

Chcemy by na hasło “Nurek Amator” przychodziło do głowy jak najwięcej dobrych i zabawnych wspomnień z nurkowania. Pragniemy by wasze pomysły były pokazywane na stronie. Zapraszamy również do współpracy z naszą stroną. Jeśli chcecie się pochwalić swoimi wyprawami, przesłać nam fotografię lub pomóc w inny sposób w rozwoju to zapraszamy do kontaktu.

Kolejne nowiny pewno już wkrótce pojawią się na naszej stronie. Nowe artykuły już są zaplanowane a nowinki z życia naszej ekipy będziemy dodawać na bierząco.

Koniec sezonu nurkowego 2017

To już koniec sezonu nurkowego w 2017 roku. Pozostają nam wspomnienia i cotygodniowe treningi na basenie. Jeśli zawitacie kiedyś we Wtorek na Termy Maltańskie w Poznaniu prawdopodobnie będziemy coś grzebać przy butli i sprzęcie… albo będziemy już pod wodą. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu z nami to może uda się nam porozmawiać na Termach i wymienić się kontaktami.

A już dziś zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na FB “Nurek Amator na Facebook

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Arktyczne nurkowanie – 100m pod lodem

Używaliśmy – Aqualung Titan LX