w

Idą Nowe od Nurek Amator

Idą nowe rzeczy od Nurek Amator. Czyli pracujemy nad wyglądem i funkcjonalnością nowego serwisu internetowego. Wydaje się, iż zmiany idą w dobrą stronę. Mamy nowe logo oraz mamy pierwszą koszulkę wysłaną na produkcję… czyli dzieje się w świecie naszego serwisu.

To juz oficjalnie nowy Nurek Amator

Jak widzicie, nie stoimy w miejscu. Staramy się rozwijać nasz serwis internetowy, który po mału ewoluuje z blogu o nurkowaniu na pełno etatowe zajęcie. Już dziś pracujemy nad nowymi treściami, wkrótce pojawią się naklejki, koszulki i kubki.

Chcemy by na hasło “Nurek Amator” przychodziło do głowy jak najwięcej dobrych i zabawnych wspomnień z nurkowania. Pragniemy by wasze pomysły były pokazywane na stronie. Zapraszamy również do współpracy z naszą stroną. Jeśli chcecie się pochwalić swoimi wyprawami, przesłać nam fotografię lub pomóc w inny sposób w rozwoju to zapraszamy do kontaktu.

Kolejne nowiny pewno już wkrótce pojawią się na naszej stronie. Nowe artykuły już są zaplanowane a nowinki z życia naszej ekipy będziemy dodawać na bierząco.

Koniec sezonu nurkowego 2017

To już koniec sezonu nurkowego w 2017 roku. Pozostają nam wspomnienia i cotygodniowe treningi na basenie. Jeśli zawitacie kiedyś we Wtorek na Termy Maltańskie w Poznaniu prawdopodobnie będziemy coś grzebać przy butli i sprzęcie… albo będziemy już pod wodą. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu z nami to może uda się nam porozmawiać na Termach i wymienić się kontaktami.

A już dziś zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na FB “Nurek Amator na Facebook

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Arktyczne nurkowanie – 100m pod lodem

Używaliśmy – Aqualung Titan LX