w

Bierzemy udział w rekonstrukcji wypadku nurkowego

Bierzemy udział w eksperymencie i rekonstrukcji zdarzenia nurkowego. Rekonstrukcja wypadku śmiertelnego na jeziorze Ińsko, do którego doszło w sierpniu 2018 roku. Na potrzeby eksperymentu procesowego przeprowadzanego przez Macieja Jurasza z CN Płetwal.

Nurkowanie dla nauki

Mamy możliwość pomóc w grupowym przeprowadzanym eksperymencie. Staramy się dowiedzieć, co zaszło 3 sierpnia 2018 roku i jak doszło do wypadku nurkowego na jeziorze Ińsko, w którym to wypadku utonął 40 letni nurek.

Kilka informacji o wypadku: http://jollydiver.com/smiertelny-wypadek-nurkowy-jeziorze-insko/

Biorąc udział w eksperymencie będą brane pod uwagę wszelkie możliwe sytuacje, które mogły wystąpić i co mogło się zdarzyć podczas nieszczęśliwego wypadku. Na eksperyment poświęcony zostanie cały dzień. Zostaną również dokonane dwa nurkowania głębokie na głębokość 40m.

Konfiguracja oczywiście inna. Ze względu na aktualne temperatury, będziemy korzystali z suchych skafandrów zamiast mokrych pianek. Więcej informacji o evencie już wkrótce. Nurkowanie procesowe zostanie przygotowane i przeprowadzone 12 listopada 2018 roku.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Suche skafandry HOLLIS już w Polsce!

Ruszyła strona federacji ISSF