w

Ruszyła strona federacji ISSF

Nowa federacja nurkowa ISSF powstała w Polsce już jakiś czas temu. Prace do uruchomienia federacji trwały i trwały… już oficjalnie funkcjonuje strona ISSF Diving.

ISSF nowa federacja

ISSF czyli International Scuba Schools Federation to nowa organizacja chcąca szkolić rekreacyjnych i technicznych nurków. Ale nie tylko szkolić ale również wspólnie nurkować oraz cieszyć się bezpiecznym nurkowaniem.

Ciężko mi tutaj pisać o jakiś porównaniach do innych federacji nurkowych. Ten aspekt pozostawimy indywidualnie nurkom. Natomiast śmiało można już wchodzić na ich oficjalną stronę internetową: http://issfdiving.com

Może w przyszłości będzie nam dane spotkać się gdzieś pod wodą na jakimś kursie czy podczas eventu pod banderą ISSF. Życzymy nowej federacji samych udanych nurkowań, sukcesów biznesowych i szkoleniowych. Będziemy oczywiście, śledzili postępowania i nowości. Może też uda się wreszcie wybrać do ISSF’u na spotkanie, rozmowę i przedstawienie idei federacji.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bierzemy udział w rekonstrukcji wypadku nurkowego

Skrzydła Halcyon dla GUE