w

Divemaster po godzinach – opinie, ciekawostki, fakty

Bardzo ciekawe informacje czym jest nurkowanie i jak wykonywać je bezpiecznie znajdziecie na stronie “Divemaster po godzinach” prowadzonej przez Agnieszkę Stachurską. Poznacie nowiki ze świata nurkowego z pierwszej ręki.

Divemaster po godzinach to

Ciekawe miejsce, dla wszystkich zainteresowanych nurkowaniem. Odwiedzamy, czytamy, lubimy. To miejsce dookoła bezpiecznego nurkowania oraz samej promocji nurkowania, wśród wszystkich niezależnie od wieku, płci, zainteresowania.

Agnieszka w kilku słowach o “Divemaster po godzinach”

Promocja nurkowania rekreacyjnego jako sportu dla całej rodziny oraz bezpiecznego korzystania z wody. Nauka udzielania pierwszej pomocy. Ochrona środowiska wodnego. Edukacja. Recenzje i ciekawostki.

Chciałabym odejść od wizerunku nurka jako tytana, mocarza podwodnego świata obwieszonego tonami sprzętu i walczącego z miażdżącym ciśnieniem i pokazać nurkowanie jako sport dla mamy z synem czy cioci z siostrzenicą.

Nie trzeba przechodzić testów sprawnościowych w NASA aby nurkować rekreacyjnie. A nurkowanie można śmiało połączyć z letnim wyjazdem na wakacje na Mazury. Oraz nurkowanie to nie tylko “Egipt”. To pasja!

Nurkowanie w Polsce jest jednak trudniejsze, bardziej wymagające a dzięki temu bardziej wciąga. Zapraszam więc do wspólnej pasji. Do Nurkowania.

Divemaster po godzinach: https://www.facebook.com/divemasterpogodzinach/

Zaglądać, odwiedzać, czytać

No tylko to nam pozostaje spoglądając na tę stronę. Bardzo ciekawe i profesjonalne podejście do promowania nurkowania. Ale nie tylko nurkowania w ciepłych krajach o nie… również nurkowanie w Polsce jest bardzo ciekawym zajęciem.

Dużo newsów i wydarzeń a pojawia się ich naprawdę sporo. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia!

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak ograniczyć zużycie gazu podczas nurkowania?

FINCLIP – łatwe zakładanie i ściąganie płetw