w

Diving Studio – gdy suchy skafander ulegnie uszkodzeniu

Co zrobić gdy suchy skafander ulegnie uszkodzeniu? No oczywiście zanieść go do serwisu. Dziś przedstawiamy wam jedno z takich miejsc, które pomoże gdy “suchy” przecieka.

Naprawa suchych skafandrów

Aby suchy skafander cieszył użytkownika powinien być przede wszystkim “suchy”. A jak wiemy, z tym różnie bywa. To chyba jeden z najbardziej narażonych na usterki elementów nurkowania. Bardzo często słyszymy wśród znajomych jakie to nowe usterki wydarzyły się w ich suchych skafandrach. Czy to uszkodzenie wynikające z wad produkcyjnych, wieku skafandra, aż po trudne do przewidzenia uszkodzenia mechaniczne.

Serwis suchych skafandrów Diving Studio: http://www.divingstudio.pl

Ach, znów zamek cieknie, problem z zaworem albo czas zmienić manszety. Nie ma z tym problemu. Jednym z miejsc, które oferuje kompleksowe naprawy jest firma Diving Studio.

Zakres usług oferowanych jest naprawdę bardzo szeroki. Nie starczy nam tu miejsca by dokładnie wszystko opisać. Najlepiej samemu skontaktować się z firmą.

Czas realizacji naprawy uzależniony jest od stopnia trudności i rodzaju skafandra.

Suchy skafander naprawiony? Może warto również pomyśleć nad nowym systemem suchych rękawic? Oto system KUBI:

KUBI Dry Gloves

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

FINCLIP – łatwe zakładanie i ściąganie płetw

Już po targach Podwodna Przygoda 2018