w

Już po targach Podwodna Przygoda 2018

Zakończyła się tegoroczna edycja targów nurkowych Podwodna Przygoda 2018 oraz Nurgres 2018. To coroczne spotkanie branżowe dające nam szansę zobaczyć nowości nurkowe oraz wziąć udział w wyśmienitych prelekcji.

Co na targach nurkowych?

Tegoroczna edycja była mniejsza niż zeszłoroczne targi. Mimo mniejszej liczby wystawców wciąż targi przyciągają wielu zainteresowanych. Nie mogło również zabraknąć i nas.

Wchodząc na targi dało się odczuć pełen niedosyt. Zabrakło kilku wystawców na których przybycie liczyliśmy. Zmniejszona powierzchnia targowa chwilami była tłumnie oblegana przez zwiedzających. Mimo wszystko kompletne obejście wszystkich stoisk oraz obejrzenie nowości zajęło nam nie więcej niż dwie godziny.

W formule targów zabrakło prezentacji nowości na sezon 2018. Szkoda, że organizatorzy a przede wszystkim wystawcy nie pokusili się o huczną prezentację najnowszych produktów. Świetnie by było również widzieć większą liczbę wystawców, aż po same brzegi hali.

Mamy nadzieję, że wszystko w przyszłym roku się uda! Liczymy na rozwój imprezy.

Nurgres – tu warto być!

Nurgres czyli wykłady ciekawych prelegentów jak co roku odbywają się równolegle z targami. W tym roku również prelekcje były liczne (czasem, aż za liczne). Odbywały się nad halą wystawową na I i II piętrze.

Oczywiście nie byliśmy wstanie obejść całości. Formułą były godzinne prelekcje zaproszonych gości. No i oczywiście nie nudziliśmy się. Czasem tylko wkradał się pewien niedosyt i zamiast 1h niektóre wystąpienia powinny trwać 2-3h.

Wydaje się, iż jest to najciekawszy element całej formy targów ale również pojawimy się na targach w 2019 roku.

W ramach IX. Targów Nurkowych Podwodna Przygoda 2018 odbyło się PADI Member Forum 2018.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Diving Studio – gdy suchy skafander ulegnie uszkodzeniu

Aspekty nurkowania technicznego