w

Fotografia podwodna aparatem kompaktowym

Jak wygląda proces fotografii podwodnej przy użyciu aparatu kompaktowego. Co daje, nam fotografia cyfrowa i jak dobre stały się aparaty kompaktowe. ABC fotografii podwodnej wytłumaczone na przykładach.

Aparat kompaktowy pod wodą

Profesjonalne aparaty fotograficzne kosztują majątek. Do tego koszt obudowy często przewyższa koszt samego aparatu (nawet aparatu z optyką).

Aparaty kompaktowe, są bardziej dostępne do zakupu. Koszt akcesoriów podwodnych do takiego aparatu będzie również znacznie mniejszy. Dodatkowo, automatyzacja tych aparatów pomaga w zrobieniu lepszych zdjęć.

Oczywiście, każdy fotograf potrafiący obsługiwać aparat, nie skorzysta wiele z tego materiału video. Ale gdy zaczynamy robić pierwsze kroki w fotografii podwodnej, to materiał szkoleniowy będzie naprawdę fajny.

W 30 minut do fotografii podwodnej

Zdjęcia na wysokim poziomie, możemy robić nawet prostym kompaktem. Zadbajmy o dobrej jakości oświetlenie oraz poznamy się z naszym aparatem na dobre, a zdjęcia będą wychodziły świetne.

Fotografia Podwodna Aparatem Kompaktowym – same, podstawy ale by zacząć, trzeba znać te podstawy!

Pamiętam, jak ja zaczynałem przygodę z fotografią… trzeba było poznać podstawy a potem można było robić swoje… klisze zużywały się w zawrotnym tempie.

Dziś w dobie cyfrowych aparatów, nie mamy już takich ograniczeń. Cyfrowe aparaty stają się coraz lepsze… nawet kompakty!

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jest 9 numer magazynu Perfect Diver

A Plastic Ocean – dokument na Netflix