w

Helikopter czyli jak wykonać obrót w miejscu

Helikopter to jeden z bardziej przydatnych umiejętności podczas poruszania się pod wodą. Dzięki tej umiejętności można zawrócić w miejscu lub zmienić kierunek w którym chcemy płynąć.

Dobrze opanowanie tej umiejętności wymaga od nas odrobinę ćwiczeń i praktyki, ale daje jednocześnie niesamowitą frajdę. Gdy nadchodzi ten moment, że cała grupa podczas nurkowania zawraca, czemu nie zrobić tego w miejscu?

Helikopter prezentuje ISSF

Więcej o tej i innych umiejętnościach nurkowych poczytasz na Nurek Amator. A osoby zaczynające swoją przygodę z nurkowaniem zapraszamy do naszej Akademii Nurkowania. W akademii wiele przydatnych umiejętności z kursów OWD oraz AOWD.

A jeśli Twoja przerwa w nurkowaniu trwa więcej, niż 6-7 miesięcy, to również dobry pomysł by przećwiczyć różne elementy podstawowe. Nie tylko nad wodą ale również pod wodą w dobrym towarzystwie.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nurkowanie w Morskim Oku

Węże gumowe czy elastyczne? Wybieramy węże nurkowe