w

Hollis 500SE DC7 – prawdopodobnie fajny regulator

W ofercie marki Hollis już od dłuższego czasu można znaleźć bardzo fajnie wyglądający regulator (automat) na wody zimne przeznaczony zarówno do standardowej konfiguracji jak i pod sidemount.

Hollis 500SE DC7

Z wyglądu przypomina konstrukcje marki Poseidon. Co dla nas użytkowników i fanów Poseidona, jest dobrą wiadomością. Konstrukcja pierwszego stopnia DC7 jest optymalna zarówno pod standardowe zastosowanie jak i pod konfigurację sidemount.

Automat w standardzie wyposażony w wąż typu Maxflex. Pierwszy stopień wyposażony w 2 porty HP oraz 4 porty LP. Zaprojektowany, aby spełniać normy wydajności CE dla zimnych wód. Uszczelka środowiskowa zapobiega korozji i zanieczyszczeniu wewnątrz I Stopnia.

Marka Hollis jeśli chodzi o automaty nie jest w Polsce bardzo popularna a model 500SE tym bardziej nie jest rozpowszechniony wśród nurków. Niestety nie mieliśmy okazji testować tego modelu, ale chętnie byśmy zabrali go zarówno w ciepłe jak i zimne wody by po testować ich działanie.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ENOS – system ratunkowy dla nurków

Zimowy przegląd suchego skafandra