w

Jest 7 numer magazynu Perfect Diver

Właśnie ukazał się kolejny, już 7 numer dwumiesięcznika Perfect Diver. Jak zawsze w magazynie wiele ciekawostek z “podwodnych” zakątków naszego świata. Zapraszamy do lektury.

7 numer magazynu Perfect Diver

Pierwszy numer w 2020 to nowe otwarcie. Zmieniamy się na lepsze. Będziemy ukazywać się częściej. Po Waszych sugestiach uznaliśmy, że dwumiesięcznik to lepsza formuła niż kwartalnik. Od nowego roku na stałe do naszego zespołu dołączył Bartek Pszczółkowski. Jest autorem świetnych podwodnych zdjęć i ma dobre pióro. Z pewnością lektura jego tekstów będzie ucztą dla oczu i naszej wyobraźni.

Dla tych, którzy lubią wydania papierowe także zmieniamy się na lepsze. Korzystając z Waszych sugestii zmieniliśmy minimalnie format oraz liczbę stron. Dzięki tym zabiegom obniżyliśmy cenę do 19,90 PLN. Perfect Diver kosztuje obecnie mniej niż nabicie jednej butli, a starcza go na dłużej. Miłej lektury!

Przeczytaj magazyn on-line: https://issuu.com/perfectdiver/docs/pd_7_z_link

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prawidłowa instalacja karabińczyków w systemie długiego węża

Akcja społeczna – zmieńmy sposób pakowania sprzętu nurkowego