w

Kurs pierwszej pomocy już za nami…

Ach w dniu wczorajszym zakończyliśmy kurs pierwszej pomocy z ramienia SN Płetwal. Jest to świetny wstęp do dalszych szkoleń pierwszej pomocy, jakie warto sobie zafundować.

Kurs pierwszej pomocy

Stowarzyszenie Nurkowe Płetwal, co chwilę organizuje różne ciekawe eventy oraz szkolenia. Tym razem był to podstawowy kurs pierwszej pomocy. W CN Płetwal zebrali się śmiałkowie grupy wsparcia ratowniczego WIR by wspólnie poszerzyć swoje umiejętności dotyczące udzielania pierwszej pomocy.

Taki kurs to naprawdę świetna szkoła życia. Przydać się może nie tylko podczas wypraw nurkowych (oby nie) ale przede wszystkim w życiu codziennym. Jesteśmy bardziej gotowi do pomocy poszkodowanym. Oczywiście pierwszy kurs to tylko wstęp do kolejnych kursów teoretycznych DAN jak i praktycznych umiejętności… dla nas powiązanych z ratowaniem nurków.

Zachęcamy wszystkich, nie tylko nurkujących do udziału w szkoleniu pierwszej pomocy. Warto poczuć się bezpieczniej w swojej grupie nurków jak i samemu być wsparciem dla potrzebujących.

Im, więcej osób przeszkolonych tym lepiej! Dajcie nam znać, jak przebiegły Wasze kursy pierwszej pomocy!

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotograf Podwodny – zrzeszenie fotografów podwodnych

Pierwsze urodziny NUREK AMATOR