w ,

Pierwsze urodziny NUREK AMATOR

Miło nam poinformować, iż mijają pierwsze urodziny od powstania strony NUREK AMATOR. Tak, to już niemal rok prowadzimy blog/informator nurkowy… ale ten czas mija…

Minął już rok z NUREK AMATOR!

NUREK AMATOR ma roczek! Ale cudownie, że działamy dalej i nie mija nam nasza pasja do nurkowania. A nawet więcej, pasja się poszerza i zapadamy dalej w chorobę zwaną nurkowaniem.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom, za wsparcie! Wciąż pracujemy nad rozwojem treści o nurkowaniu, pojawiamy się w coraz to innych bazach nurkowych, korzystamy z różnego sprzętu oraz testujemy dla Was co ciekawsze produkty.

Przez ten rok również przeszliśmy długą drogę od nurkowania “weekendowego” do nurkowania częstego i dużo dłuższego. Nurkowanie daje nam nadal milion doświadczeń, wciąż się rozwijamy i staramy się być coraz lepsi…

W dniu 06.08.2017, rozpoczęła się nasza pełna przygoda z nurkowaniem. Od tamtego czasu przeszliśmy daleką drogę w doświadczeniu, staliśmy się dużo bardziej doświadczeni oraz wykonaliśmy wiele nurkowań.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Bardzo pragniemy podziękować wszystkim czytelnikom serwisu NUREK AMATOR oraz osób będących z nami w grupie na FB (https://www.facebook.com/groups/nurekamator/). Grupa ma już prawie 700’set członków i wciąż nas przybywa! Działamy dalej, zmieniamy swoje upodobania sprzętowe oraz uczymy się od najlepszych (tak podobno mówią)…

Całego przedsięwzięcia nie było by bez czytelników oraz osób dobrej woli wspierających nas swoim doświadczeniem i wiedzą. Dziękujemy instruktorom, znajomym nurkom oraz sponsorom naszego bloga za wsparcie… liczymy, że kolejny rok będzie jeszcze bardziej owocny!

Super, że jesteście z nami… czas na wspomnienia i zmiany! Jeśli chcecie zaproponować tematy, o których chcecie czytać zapraszamy do komentowania… również jeśli chcecie podzielić się swoją przygodą z nurkowaniem, zdjęciami, filmami, etc. to również zapraszamy do podsyłania do redakcji.

Do usłyszenia, Ożar i redakcja NUREK AMATOR

A tak było ponad rok temu:

Pierwsze nurkowanie już za nami

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kurs pierwszej pomocy już za nami…

Nurkowisko – Jaworzno Diving Marina “Koparki”