w

Latarki nurkowe Made in China – Dyskusja

Dziś pragniemy zaprosić do dyskusji o latarkach nurkowych wyprodukowanych w Chinach. Czyli wszystkie “pseudo diody Cree” niesamowite wartości lumenów oraz ceny w przedziale 150-500zł.

Chińskie latarki nurkowe

Oczywiście, każdy z nas chciałby uzasadnić wydawanie grubych tysięcy złotych na latarki nurkowe. Część z nas oczywiście korzysta ze sprzętu znanych i cenionych producentów. Ale co z osobami, które nie mają tego typu budżetu na wydanie?

Czy zakup latarek nurkowych, za pomocą jednego z wielu serwisów “aukcji” produktów “Made in China”, da nam gwarancję jakości oraz pewność, świecenia w każdych warunkach? Jak wygląda awaryjność tego typu świateł oraz czy używacie produktów z Chin?

Porozmawiajmy w grupie NA

Zapraszamy do rozmowy o tanich źródłach światła dla nurków. Czy macie? Co kupiliście? Jak się sprawuje tania latarka nurkowa i czy ponownie byście wybrali tego typu latarkę?

Dyskusja odbywa się na naszej grupie FB – Nurek Amator: https://www.facebook.com/groups/nurekamator/

Czy zaufali byście chińskim latarkom będąc pod wodą? Czy używacie tanich latarek nurkowych? Jak oceniacie produkty nisko budżetowe w nurkowym oświetleniu?

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komputery nurkowe – mały vs duży

Nurkowa Motywacja – Cezary Abramowski fotografia – vol 1