w

Mamy ponad 2 lata!

Tak jest! Mamy już ponad dwa lata! Z tej okazji oczywiście, podsumowanie video oraz kilka informacji co robimy dalej. Nie zwalniamy, działamy dalej na rzecz promowania nurkowania w Polsce.

NUREK AMATOR ma 2 lata!

Mamy już ponad dwa lata a nasza grupa nurkowa na facebook przekroczyła 1500 użytkowników! Świetnie! Bardzo dziękujemy za wsparcie, przy budowie grupy. Grupa pomaga nam dzielić się informacjami ze świata nurkowego oraz odpowiadać na ciekawe pytania, podsuwać porady oraz wspólnie tworzyć miejsce “nurkowe” on-line, pełne życia.

Jak zawsze podziękowania, dla osób wspomagających naszą redakcję. Bez Waszego wsparcia nie udało by się ciągnąć naszego projektu do przodu.

Działamy, działamy… byle do przodu

Nasz projekt wciąż finansujemy, ze środków własnych. Nie jest tak kolorowo, z finansowaniem serwisu nurkowego w Polsce. Ale nie poddajemy się i dalej pragniemy robić jeszcze lepszy content dla Was.

Dalej rozwijamy naszą stronę, dodajemy nowe publikacje, dzielimy się wiedzą oraz poszerzamy doświadczenie.

Sezon 2020, to próba uruchomienia kilku projektów nurkowych oraz nowe wyjazdy z “nurkowaniem”. Dodatkowo, będzie więcej filmów Video, do których tworzenia zachęcamy wszystkich chętnych fanów nurkowania.

Właśnie testujemy nowy sprzęt do nagrywania naszego materiału na kanał YouTube. Oczywiście, wraz ze sprzętem również musimy jeszcze poświęcić wiele czasu i wysiłku na opanowanie postprodukcji. A z tym elementem będzie chyba najgorzej… trzymajcie proszę kciuki i zapraszamy do subskrypcji naszego kanału YouTube.

Nasi znajomi plotkują, że oprócz podwodnego świata, nie mamy czasu nic zwiedzić. I tak jest! Pomiędzy testami sprzętu nurkowego oraz kręceniem filmów podwodnych nie mamy wiele okazji na zwiedzanie. Musimy pomyśleć o finansowaniu naszego serwisu, by można było przejść na pełen etat prowadzenia blogu NUREK AMATOR.

Nasz sklep z oświetleniem nurkowym

Oświetlenie Video dla nurków, to dość niszowa branża. Na rynku jest masa sprzętu od najtańszych świateł, aż po lampy kosztujące dziesiątki tysięcy euro. Za nasz cel postawiliśmy sobie promocję video-filmowania oraz pokazanie lamp najlepszych w “rozsądnej cenie”. [Odwiedź nasz sklep]

Oczywiście, cena nie jest wyznacznikiem jakości. Nie sprzedajemy lamp, w których jakość nie jesteśmy przekonani. Jest to jeden z naszych sposobów finansowania naszej strony. Całość zysku wygenerowanego idzie na budowę strony, finansowanie wyjazdów, testów sprzętu oraz promocji ciekawych eventów nurkowych.

Wszystkim klientom dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyli, oraz życzymy wielu udanych podwodnych ujęć. Oby każdy Wasz film był coraz lepszy!

Gdzie idziemy?

Nie jest to do końca sprecyzowane. Na pewno przed siebie… w stronę bardziej profesjonalnego informowania o sprawach nurkowych.

Patrząc wstecz na to co udało się nam zrobić jest niedowierzanie. Czy to naprawdę się dzieje? Co sprawia, że nasz blog rośnie? Jest tu kilka “kroków milowych”:

  • zaangażowanie naszych użytkowników – bez waszego wsparcia nie ma co myśleć nad rozwojem serwisu. Coraz więcej osób śledzi naszą grupę i stronę fb. Dopiero co przekroczyliśmy liczbę 1500 użytkowników w naszej grupie! Dziękujemy!
  • wsparcie rodziny i bliskich – bez was, ten projekt już dawno by upadł. Wiem jak trudne jest patrzenie na bloga z pryzmatu wydatków na jego prowadzenie. Dziękuję za wsparcie!
  • pomóc osób dobrej woli – wszyscy, którzy pomogli przy tworzeniu publikacji, dostępowi do sprzętu oraz możliwości wspólnego nurkowania. Bez was by się to nie udało!

 

Dalej do przodu!

Dziękujemy za wsparcie i pomoc!

 

A tak świętowaliśmy pierwszy rok istnienia:

Podsumowanie pierwszego roku istnienia NUREK AMATOR

Chcesz nam pomóc finansowo?

Jeśli masz ochotę, możesz nas wspomóc finansowo poprzez platformę PayPal. Jednorazowo lub comiesięcznie przekazać, środki na dalszy rozwój serwisu. Jeśli tak to bardzo nas to cieszy! Pomoże nam rozwijać nasze skrzydła i płetwy dalej!

Aby dokonać wsparcia, w prawej kolumnie dodaliśmy przycisk do PayPal ->

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ISE jak używać 3 butle stage podczas nurkowania

Odrobina o lapach Orcatorch D820V