w

Podsumowanie pierwszego roku istnienia NUREK AMATOR

Tak, to już rok. Pierwszy rok istnienia serwisu o nurkowaniu NUREK AMATOR. Działo się wiele! I dobrych i złych rzeczy, ale rozpoczynamy drugi rok istnienia pełni energii i optymizmu. Będzie tylko lepiej!

NUREK AMATOR minął rok od założenia

Czy uwierzycie, że to już ponad rok jesteśmy z Wami? Niesamowity czas pełen nurkowań (zrobiliśmy ponad 140 nurków) oraz spotkań. Zrobiliśmy 6 testów sprzętu nurkowego, a kolejne już nadchodzą. Nurkowaliśmy w Polsce i za granicą.

Odwiedziliśmy 7 imprez branżowych, gdzie poznaliśmy najnowszy sprzęt nurkowy. Odpisaliśmy na 78 maili dotyczących porad sprzętowych oraz jak zacząć nurkować.

Opublikowaliśmy 470 wpisów! Niesamowita liczba po przeliczeniu pracy, którą wykonaliśmy w poszukiwaniu ciekawych informacji, oraz w pisaniu artykułów. Oby drugi rok pozwolił nam napisać jeszcze więcej publikacji i pokazać jeszcze większą liczbę ciekawych filmów.

Oczywiście wiele tych rzeczy nie udałoby się bez pomocy wsparcia CN Płetwal Poznań. To właśnie z Płetwalami nurkujemy, jeździmy na wyjazdy i się szkolimy.

Ach no i nie możemy zapomnieć o naszej grupie na Facebook’u, która ma już ponad 1000 użytkowników. A będzie ich więcej! Dziękujemy, za wspólnie spędzony rok i idziemy dalej w przygodę nurkową.

NUREK AMATOR w 2019 roku to:

  • ponad 140 nurków rocznie
  • 6 testów sprzętu nurkowego
  • 470 publikacji na blogu
  • 78 maili oraz niezliczona liczba rozmów na messengerze i podpowiedzi na FB
  • ponad 15 tysięcy osób odwiedziło stronę
  • ponad 1000 osób w grupie facebook

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga jesteś za daleko – system partnerski w nurkowaniu

Prawdopodobnie najlepsza obudowa podwodna do GoPro