w

Prawdopodobnie najlepsza obudowa podwodna do GoPro

Hugyfot Vision Hero to prawdopodobnie najlepsza obudowa podwodna do GoPro jaką możesz kupić. Rozwiązuje problemy, z którymi borykają się użytkownicy GP oraz dają dużo więcej, niż się spodziewacie.

Hugyfot Vision Hero

GoPro jest jedną z lepszych budżetowych kamer do nurkowania. Nie musimy wydać majątku, by rozpocząć swoją przygodę z podwodnym wideofilmowaniem. Dzięki łatwemu zakupowi, małym rozmiarom oraz przyzwoitej stabilizacji GoPro Hero 7 Black, jest bardzo ciekawym urządzeniem dla początkujących filmowców i fotografów.

Możemy kupić oryginalną obudowę GoPro Super Suit, która pozwoli nam zabrać kamerę na głębokość 60m. Niestety nie rozwiązuje ona wielu problemów, które pojawiają się przy używaniu standardowej obudowy.

A jest trochę tych bolączek:

  • beznadziejna jakość akumulatorów – praca do 40min w 4K
  • mały ekran kamery
  • obudowa delikatna na uszkodzenia techniczne
  • słaba praca kamery w słabym oświetleniu

Jeśli jesteśmy fanem naszego GoPro. Chcemy przenieść nasze wideofilmowanie na wyższy poziom, bez zmiany kamery na większą. To warto poznać prawdopodobnie najlepszą obudowę podwodną pod GoPro czyli Hugyfot Vision Hero 5.

Montaż kamery jest bajecznie prosty. Wszystko działa Plug&Play w formie podłączenia kabli USB-C oraz HDMI.

Prezentacja obudowy:

Obudowa wykonana z aluminium. Dodatkowo w obudowę wbudowano dwa banki mocy o pojemności 8000mAH każdy. Zapewnia pracę kamery przez 5 godzin. Wreszcie zasilania wystarczy również na nurkowania techniczne.

To nie koniec dobrych wieści. Obudowę możemy zabrać na głębokość 200m. Posiada ona również wbudowany duży 7 calowy ekran HDMI. W opcji możemy dokupić do zestawu dedykowane ramiona z oświetleniem LED oraz obiektyw makro.

Belgijski producent zadbał o kompatybilność z urządzeniami GoPro Hero 5, 6 oraz 7.

Więcej: https://www.hugyfot.com/housings/gopro-hero/vision-hero-5.html

Fotografie: Źródło Hugyfot

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podsumowanie pierwszego roku istnienia NUREK AMATOR

Rebreather World – duże forum o CCR’ach