w

Maska Halcyon H-View teraz w kolorze białym

Maska nurkowa Halcyon H-View to jedna z najlepszych masek z pojedynczą szybą na rynku. Teraz oprócz modelu w kolorze czarnym, dostępna jest również i w kolorze białym.

Halcyon H-View w kolorze białym

Model H-View jest lekki, wytrzymały oraz bardzo wygodny. Naprawdę widać, że konstrukcja została dobrze przemyślana. Nurkuje się w niej świetnie. Oczywiście standardowo dostępna w kolorze czarnym. Teraz maska jest dostępna również w kolorze Białym.

Testowaliśmy oba modele, które na stałe zagościły w naszej redakcji, jako stały zestaw masek. Muszę, powiedzieć, że maska świetnie dopasowała się do nas. Nie przecieka, nie paruje, wygodne paski, fajny design oraz szeroki i wysoki nosek.

To właśnie na nosku, świetnie maska wypadła. Widoczne jest wysokie wcięcie w szybę, ku górze. Może się to podobać lub nie, ale co do wygody to 10/10 punktów.

Dodatkowym atutem jest również mała objętość i płytkie osadzenie maski. Czyli ramka nie zasłania nam pola widzenia.

Przedstawiamy, również zdjęcia poglądowe maski, chodź na żywo wyglądają dużo lepiej. A jak ktoś chce pomacać, to oczywiście możemy spotkać się w naszej redakcji.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fitness – program ćwiczeń dla nurków

ISE – konfiguracja długiego węża w nurkowaniu rekreacyjnym