w

Miejsca: Centrum Nurkowe Paradise Blue Dive

Centrum Nurkowe Paradise Blue Dive to jedyne centrum w Polsce które prowadzi kursy nurkowe nie tylko u siebie ale i u kursanta w domu ,nauka to nie tylko ciężka praca ale również super zabawa dla całej rodziny.

Szkolenia i Wyjazdy

Centrum Prowadzi szkolenia od Owd do Divemaster ale nie tylko 🙂 zajmujemy się również organizacją wyjazdów nurkowych oraz wyjazdów dla całych rodzin w bardzo niskich cenach nie zarabiamy na nurkach organizowanych i zapraszamy do wyjazdu całe rodziny ,dla nas liczy sie nie tyle zarobek co uśmiech na twarzy i zadowolenie naszych przyjaciół którzy wraz z nami latają po całym świecie.

Większosc wyjazdów organizowana jest po kosztach lub z minimalnym zarobkiem za zajecie sie całym procesem organizacji wyjazdu.

Jesteśmy jedynym centrum które podczas kursu zapewniają kursantom darmowe zamieszkanie u nas w domu nie pobierając opłat.

ADRES NASZ TO
Centrum Nurkowe Paradise Blue Dive Grudziądz
Linowo 73
86-341 Świecie nad osą
tel 698116335 / 690466135

emai centrum.nurkowe.paradise@onet.pl
Fb: https://www.facebook.com/paradisebluedive/
Fb: https://www.facebook.com/groups/paradisebluedive/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Grupa “Nurek Amator” przekroczyła 100’tkę

Nurkowanie Jaskiniowe – seria BBC