w

Grupa “Nurek Amator” przekroczyła 100’tkę

Miło nam poinformować, iż dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszych “grupowych” przyjaciół, udało się przekroczyć 100 członków grupy Nurek Amator. W momencie pisania tej wiadomości jest z nami już 136 osób! Działamy dalej!

Grupa o nurkowaniu dla nurkujących

Założenia grupy nie ulegają zmianie. Nadal dzielimy się wiedzą oraz wspólnie cieszymy z sukcesów nurkowych naszych grupo’wiczów. Oczywiście wciąż dbamy o wysoki poziom merytoryczny oraz świetnie się przy tym bawimy!

Rok 2018 to nowe wyzwania u każdego z Was. A jeśli wyzwania te dotyczą nurkowania, zapraszamy do dzielenia się na łamach grupy Nurek Amator. Wspólnie dużo fajniej jest dzielić się swoją pasją oraz szybciej zbudować bazę nurkowych buddy.

Szanowni członkowie grupy

Do grupy dołączyło wielu fantastycznych nurków rekreacyjnych jak również technicznych. Możemy nawzajem dzielić się swoimi pytaniami oraz wiedzą. Liczymy, iż już w 2018 roku uda się nam znaleźć również nurków chcących pisać o swoich przygodach na łamach naszego serwisu.

Mamy też przyjemność współpracować z kilkoma szalonymi i niesamowitymi fotografami podwodnymi. Pomoże to nam pokazać Wam fantastyczny świat podwodny okiem profesjonalistów.

Już dziś zapraszamy do dalszego wspierania naszej grupy oraz wspólnej dyskusji!

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bicie rekordu Guiness’a w nurkowaniu 2018

Miejsca: Centrum Nurkowe Paradise Blue Dive