w

Ruszya grupa wsparcia “fanów nurkowania”

Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z nurkowaniem lub jesteście już doświadczonym nurkiem zapraszamy na naszą grupę wsparcia “fanów nurkowania” na portalu Facebook.

To dopiero początki grupy ale liczba członków szybko wzrasta. Głównym celem istnienia grupy jest wsparcie, pomoc oraz oczywiście promowanie nurkowania.

Dla początkującego nurka

Jeśli szukasz wskazówek jak zacząć, lub masz pytania do swojej techniki czy sprzętu to to miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się naszymi doświadczeniami ale również i my zadajemy pytania.

Pomagamy sobie nawzajem zarówno pod wodą jak i przed ekranem komputera. Informujemy o ciekawych wyjazdach, szkoleniach, nowinkach sprzętowych oraz opisujemy małe ABC nurkowania. Czyli jak zacząć nurkować szybko i bezpiecznie tak by mieć świetną zabawę w zgranym zespole.

Dla nurka z doświadczeniem

Nie może u nas w grupie również zabraknąć nurków z doświadczeniem. Mamy już w grupie kilka osób zajmujących się szkoleniami oraz pracą zawodową w roli nurka. Dzielą się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem, miejscówkami oraz pomagają w rozwoju naszego hobby jakim jest nurkowanie.

Zapraszamy do grupy na Facebook: https://www.facebook.com/groups/nurekamator/

Co nowego w grupie? Ponad 100 userów… rośniemy!

Grupa “Nurek Amator” przekroczyła 100’tkę

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co wybrać – Jacket czy Skrzydło?

Nauka nurkowania – System partnerski