w

Najlepsze Maski z pojedynczą szybą

Oto najlepsze maski z pojedynczą szybą, które testowaliśmy i sprawdzaliśmy pod wodą. Na liście znalazły się maski nurkowe, które polecamy. Nie prezentujemy produktów, które nie sprawdziły się podczas nurkowania.

Polecamy tylko testowane modele masek nurkowych

Spis został stworzony na bazie własnych doświadczeń oraz długotrwałych testów. Z każdą maską zrobiliśmy minimum 40 nurkowań by ocena była szczera i uzasadniona doświadczeniami. Maski testowaliśmy w wodach ciepłych i zimnych, słodkich i słonych.

Kolejność przedstawionych masek nie ma znaczenia! Została ustalona losowo.

Hollis M1

To niewątpliwie jedna z naszych ulubionych masek. Na każdy wyjazd zabieramy 1-2 sztuki. Maska wygodna i wszechstronna. Wyposażona w jasną szybę, bez filtrów UV. Silikon wygodny i nie przeciekający. Jedynym minusem to dość krótki nosek, który czasem uwiera. Dokładny test maski Hollis.

Halcyon H-View

Bardzo dobrej jakości maska. Naprawdę trudno powiedzieć o niej złe słowo. Wygodna z bardzo dobrym silikonem. Szyba świetna, również jak w przypadku M1 bez filtrów UV. Jest to solidna maska na lata.

Tecline Frameless Super View

Dobrej jakości maska dla nurka rekreacyjnego i technicznego. Mocowanie paska wymaga się przyzwyczajenia. Ogranicznik dość ciężki do ustawienia pod wodą, ale gdy już ustawimy zostaje zawsze w stałym położeniu. Na pewno maska godna polecenia. Pochodzi od Polskiego producenta Tecline. Dokładny test maski Tecline.

Podsumowanie spisu masek nurkowych z jedną szybą

Wybierając każdą z tych masek nie zbłądzisz. Przed zakupem warto maskę przymierzyć a jeśli wszystkie pasują, wybrać tą która się podoba najbardziej. My osobiście mamy ciężki orzech do zgryzienia jeśli chodzi o wygląd…

Każda z masek ma świetną szybę, dobry kąt widzenia i oczywiście posiada pojedynczą szybę. Dla niektórych jest to plus dla innych minus. My osobiście pokochaliśmy maski z jedną szybą i takie używamy podczas wyjazdów.

Z biegiem czasu poszerzymy listę o kolejne maski, które lubimy.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Współpraca LEGO i National Geographic Kids

PADI Pro – Jak potroić liczbę wydawanych certyfikatów Nitrox?