w

PADI Pro – Jak potroić liczbę wydawanych certyfikatów Nitrox?

Wywiad a raczej rozmowa pomiędzy Michałem Kosutem oraz Partykiem Voorma o tym jak potroić liczbę wydawanych certyfikatów Nitrox (Enriched Diver Nitrox).

Bardzo ciekawa dyskusja pomagająca zrozumieć jak sprzedawać więcej certyfikatów. Odrobina marketingu oraz odrobina doświadczenia. Pomocny dla właścicieli centrów nurkowych i instruktorów, ale również każdy zainteresowany nurkowaniem na Nitrox’ie znajdzie coś dla siebie.

Jak potroić liczbę wydawanych certyfikatów Nitrox?

Więcej o rozmowie:

W tym 40-minutowym wywiadzie rozmawiamy z Patrickiem Voormą, Dyrektorem Terytorialnym PADI, o jego karierze zawodowej PADI, posiadaniu centrum nurkowego w największym akwarium w Afryce Południowej oraz strategiach marketingowych, z których mogą korzystać profesjonaliści PADI. Koncentrujemy się również na konkretnej taktyce promowania specjalizacji Enriched Diver Nitrox i Discover Scuba Diver na otwartą wodę.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze Maski z pojedynczą szybą

Nurkowe marki roku 2019