w

Nowa Aluminiowa płyta 4mm od Tomspro pod singla

Firma Tomspro nie spoczęła na laurach. Właśnie pojawiła się nowa płyta aluminiowa w nowym designie i konstrukcji pod single w wersji z uprzężą DIR. Czyli sztywność i lekkość w jednym.

Nowa płyta od Tomspro pod singla

Sztywność konstrukcji została uzyskana dzięki wykorzystaniu 4mm aluminium. Nowa płyta charakteryzuje się lekkością, unowocześnionym designem oraz świetną prezentacją. Nowe produkty od Tomspro powstają dzięki nie tylko zdolnością projektowym ale na bazie opływania i uwag od nurków.

Dwuśrubowe mocowanie szelek z możliwością regulacji kąta ale bez możliwości rozregulowania po dokręceniu. Małe d-ringi na biodrach zostaną później naszyte na kieszonki balastowe. Płyta zachowuje sztywność dzięki grubości 4mm. Wzór między palmą, fontanną a choinką.

A jeśli zapragniesz tego typu płytę pod Twina pisz do Tomka zostania płyta przygotowana pod Twoje potrzeby!

Co najważniejsze płyty robione są pod nurka tak by idealnie współdziałały z naszym ciałem. Czyli idealny trym, idealne wykonanie – sprzęt na lata! Gorąco zapraszamy na fanpage marki Tomspro (oficjalnego producenta płyt dla ekipy Nurek Amator).

https://www.facebook.com/Tomspro-1219812041378070/

Dla posiadaczy XDEEP Ghost/ZEN

Dla posiadaczy systemu XDEEP Ghost/ZEN ciekawa również może okazać się alternatywna płyta i uprząż od Tomspro więcej informacji znajdziecie tutaj:

Tuning skrzydła XDEEP od Tomspro

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poseidon Cyklon 5000 Metal – Idziemy w TecRec’a

Jak kupić używany automat do nurkowania?