w

Tuning skrzydła XDEEP od Tomspro

Specjalistyczny tuning skrzydła od Xdeep’a? Tak to możliwe dzięki nowemu zestawowi od Tomspro. Poddaj modernizacji fabryczną konfiguracji płyty Ghost i worka ZEN.

Modernizacja płyty Ghost od Tomspro

Firma Tomspro zaproponowała modernizację oraz refreshing dla płyty Ghost od firmy Xdeep. Jeśli masz swojego Ghosta chcesz go przywrócić do stanu fabrycznego a jednocześnie poddać tuningowi DIR to oferta od Tomka będzie na pewno ciekawostką!

Ale to nie wszystko, dla bardziej wybrednych użytkowników poszukujących idealnego rozwiązania DIR firma Tomspro proponuje płyty i uprzęże szyte na miarę i współpracujące z dowolną upragnioną konfiguracją.

Tomspro na Facebook: https://www.facebook.com/Tomspro-1219812041378070/

Jednocześnie przekażemy wam w sezonie 2018 test płyty z uprzężą od Tomspro w oparciu o worek Tecline pod Twina. Właśnie w firmie Tomspro będziemy zamawiać nasze zestawy DIR.

Zupełnie nowa płyta od Tomspro

A jeśli nie wybraliście jeszcze dla siebie systemu pod singla, warto rzucić okiem na nową konstrukcję Aluminiowej płyty z uprzężą DIR tworzoną pod Was od Tomspro:

Nowa Aluminiowa płyta 4mm od Tomspro pod singla

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceanic Alpha 10 – nowy automat

Jak zmotywować się do nurkowania?