w

Nurkowanie w Albanii – zapowiedź wyprawy 2020

Tak, to dzieje się… wyjeżdżamy busem na wyprawę nurkową do Albanii. Wyjazd już 2 lipca, powrót 12 lipca. Przed nami trasa 2500km, w doborowej nurkowej ekipie. Nie mogło również zabraknąć tam nurka amatora.

Albania busem

To ciekawy sposób na oderwanie się od “szarej” rzeczywistości a jednocześnie możliwość swobodnego przemieszczania się. Busem do Albanii? Chyba zwariowałeś? Tak, ostatnio słyszę od znajomych.

Czemu nie samolotem? Prosta odpowiedź, do samolotu nie zabierzemy własnej sprężarki i całego sprzętu. Taka logistyka, była by bardzo utrudniona, a w samochód zapakujemy cały potrzebny nam sprzęt.

Dodatkową atrakcją będzie przejazd przez inne kraje jak Macedonia, Bośnia czy Hercegowina. A pod koniec wycieczki jeszcze szybki wypad do Grecji…

Testy sprzętu nurkowego

Nie byłbym sobą, gdybym nie zapakował dodatkowe sprzętu testowego. A jeśli wszystko się dobrze poukłada, z przesyłkami to będzie tego trochę. Czasu mało, terminy gonią ale działamy i kompletujemy zupełnie nowy sprzęt.

Na ten moment, to niespodzianka co trafia w nasze amatorskie łapki… ale jak zawsze zapowiada się super. Jeszcze przed wyjazdem, widzimy się z chłopakami z Tecline Academy, by dobrać kilka elementów nurkowych.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Raja Ampat oraz Cendrawasih Bay – Indonezja

Spojrzenie ISSF na sposób konfiguracji inflatora w skrzydle