w

Obudowa podwodna dla Insta360 ONE R 1-Inch

Obudowa podwodna dla Insta360 ONE R 1-Inch pojawiła się właśnie na rynku. W ofercie T-HOUSING pojawiła się obudowa podwodna z zintegrowaną kopułą oraz filtrami. To najnowsza i najciekawsza obudowa pod kamery sportowe.

Obudowa podwodna dla Insta360 ONE R 1-Inch / T-HOUSING DOME1

Nowoczesne połączenie funkcji ale w kompaktowym wydaniu. Obudowa świetna do podróżowania, mieści się w bagażu podręcznym. Jednocześnie dzięki zastosowaniu kopuły otrzymujemy niesamowitą jakość podwodnego świta bez zniekształceń wprowadzanych, przez płaskie szkło w typowych obudowach.

T-HOUSING DOME1 dla Insta 360 ONE R

Na czym polega problem płaskiego szkła przedniego w podwodnych obudowach?

  • Załamuje ono promienie świetlne o około 25 procent. Powoduje to również odpowiednie wydłużenie ogniskowej i zmniejszenie kąta widzenia.
  • Pojawiają się zniekształcenia radialne. Efektem tego jest rozmycie, które staje się coraz silniejsze od najostrzejszego punktu w centrum obrazu do zewnętrznej krawędzi.
  • Pojawiają się aberracje chromatyczne, promienie świetlne są nierównomiernie uginane podczas przechodzenia z wody do obudowy, co powoduje przesunięcie różnych kolorów – zwłaszcza w obszarach zewnętrznych.

Port kopułowy eliminuje te efekty prawie całkowicie: kąt widzenia jest zachowany, obraz nie jest zniekształcony w kierunku krawędzi i obrazy są ostre aż do krawędzi.

Obudowa dostępna w naszym sklepie nurkowym. Na ten moment, obudowa wyłącznie na zamówienie.

Tacka / montaż z uchwytami widoczny na zdjęciach, nie wchodzi w zestaw sprzedawanej obudowy, możliwy do dokupienia.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wydobyto starożytny skarb na Visie!

Abc udanego nurkowania – jak przygotować się na nurki