w

Obudowa podwodna T-HOUSING dla GoPro Hero 9 Black

Na rynek trafiła obudowa podwodna od T-Housing, pozwalająca zabrać nasze GoPro Hero 9 Black na głębokość… 250 metrów! Dodatkowo do obudowy możemy dokupić dedykowane filtry oraz soczewkę macro.

T-Housing dla GoPro Hero 9 Black

Jak zawsze T-Housing dostarczył nowoczesny produkt, idealny dla wymagających nurków. Jeśli chcesz wykorzystać swoją kamerę sportową podczas nurkowania technicznego lub rekreacyjnego to jest to właściwy wybór dla wymagających użytkowników.

Nowoczesna obudowa T-Housing GoPro Hero 9 została wykonana z jednego bloku aluminium, który został poddany frezowaniu CNC oraz anodowaniu. Tak przygotowane body daje dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, ale również ochronę przed korozyjnym działaniem wody.

Nurkowanie z kamerą Hero 9

Gdy inwestujemy w nową kamerę sportową, będzie ona z nami kilka a nawet kilkanaście lat. Warto zainwestować w obudowę, która wytrzyma podróże, nurkowania w ciężkich warunkach oraz zejścia na duże głębokości.

Hero 9 Black to najnowsza kamera od GoPro. Jeszcze lepsza stabilizacja oraz poprawiona jakość obrazu. A wszystko to w nowej obudowie poprawiającej błędy modelu Hero 8.

Fotografia podwodna macro

A gdy chcesz się pobawić fotografią lub filmowaniem makro to jest do dokupienia specjalna soczewka makro do T-Housing Hero 9.

Podwodne zdjęcia makro będą możliwe z nową optyką. Tak samo, gdy kręcimy podwodne filmy makro, również możemy wykorzystać GoPro Hero 9.

Całość mocowana na obudowie na systemie magnetycznym. Pozwala na szybkie zakładanie i ściąganie soczewki i filtrów, gdy tylko jest to potrzebne. Jednocześnie, w dobry sposób zabezpiecza przed zgubieniem akcesoriów.

Wytrzymała obudowa do nurkowania

Zastanawiasz się, co składa się na obudowę podwodą, która wytrzyma ciśnienie robocze panujące na 250 metrach głębokości? Oto film, pokazujący dokładną budowę nowej obudowy T-Housing.

Liczba elementów jest spora. A wszystko zaprojektowane do pracy i zabezpieczenia kamery na znacznych głębokościach. Z taką obudową nasza kamera jest bezpieczna.

Obudowa T-Housing GoPro Hero 9 i akcesoria dodatkowe wkrótce w sprzedaży w naszym sklepie:

https://nurekamator.pl/sklep/t-housing-gopro-hero-9-black/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Człowiek spod wody

Czy Divemaster to mistrz nurkowania?