w

Pierwsza maska do nurkowania

Rozglądamy się za pierwszą maską do nurkowania. Oczywiście wybór nie był łatwy, trzeba było znaleźć najlepszą maskę, która posłuży przez kolejne 5-6lat, aż nadejdzie zmiana. Maska musi być małej objętości, wygodna i nieprzeciekająca. A więc szukamy na google…

Większość osób rozpoczyna od poszukiwania informacji w internecie. My również rozpoczęliśmy poszukiwania tego co można obejrzeć i zakupić. A jest z czego wybierać. Na rynku masek jest więcej niż można ogarnąć… postanowiliśmy pójść w półkę premium.

Maska do nurkowania klasy Premium

Maski wysokiej klasy posłużą nam długo jednocześnie dając dobry komfort. Po przymierzaliśmy masek wiele, pooglądaliśmy opisy i zatrzymaliśmy się przy jednej marce czyli Hollis.

Hollis M1 czy Hollis M3?

I tu kolejny problem czy wybrać maskę M1 czy maskę M3? Wiedzieliśmy, że aby kupić maskę z super szybą musimy w ramach marki Hollis wybrać między M1 oraz M3.

Od razu nasuwa się odpowiedź M1, jest bardziej popularną maską co za tym idzie, więcej osób uznało ją za wygodną i wartą używania. Maska M3, ma niesamowity design jednak informacji jest bardzo mało na jej temat.

Ale zobaczmy dwa filmy reklamowe modeli Hollis M1 i Hollis M3

Wybraliśmy na pierwszą maskę Hollis M1 i właśnie ta maska zostanie zamówiona w przyszłym tygodniu wraz z resztą naszego sprzętu pod ABC. Ale to nie koniec przygody… w przyszłym roku dołączy do nas również Hollis M3… tak dla uzupełnienia zestawu 🙂

Oferta masek Hollis: https://www.hollis.com/masks/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pierwszy oddech pod wodą – tylko spokojnie!

Czy warto zapisać się do ScubaEarth?