w

Prezent dla nurka podróżnika – tabele dekompresyjne

mde

Ach, czasem fajne gadżety wpadają nam do ręki, a jeszcze lepiej gdy są to gadżety uniwersalne dla nurkujących podróżników. Gadżety, które są również fajne dla centrów nurkowych czy baz nurkowych jako upominek dla stałych klientów.

Tabele nurkowe i podróże

To nie jest tak, że tylko sprzęt nurkowy jest fajny. Fajne są, wszystkie drobiazgi, które mogą się nam przydać w podróży. A tu mamy świetny zestaw tabel nurkowych dla nurkowań na różnych przedziałach wysokości n.p.m. dla nurkowania na powietrzu.

W naszym zestawie redakcyjnym mamy 3 tabele są to:

  • tabele Buhlmann/Hahn 0-250 m n.p.m.
  • tabele wyżynna Buhlmann/Hahn 251-700 m n.p.m.
  • tabele górska Buhlmann/Hahn 701-1200 m n.p.m.

Fajne, jeśli wybieramy się w wysokie partie górskie by ponurkować. Tak wszyscy teraz stwierdzą, że przecież ich komputer nurkowy może automatycznie to przeliczyć. Ale oczywiście fajnie jest sobie samemu sprawdzić jak wygląda czas bez-dekompresyjnego nurkowania w oparciu o mapę jeszcze podczas planowania wyjazdu.

Oczywiście, jest to również fajny gadżet, który na pewno nie pozostanie bez użytku. Osobiście lubimy sobie wyszukiwać ciekawe miejsca, gdzie chcemy zanurkować, sprawdzamy w jakim zakresie miejsce się znajduje i możemy sprawdzić różne warianty nurkowania wiedząc co nie co o danym akwenie.

Czy to dla siebie, czy dla bliskiej osoby nurkującej jest to świetny upominek.

Nasze tabele braliśmy od producenta. Produkt fajny i będzie nam służył przez kolejne nadchodzące lata w podróżach nurkowych. Zobaczcie sami: http://termio.pl/

Oczywiście tabele przydadzą się w każdym momencie, gdy jesteśmy w drodze. Ot fajny gadżet, który by mógł być sprzedawany jako pamiątka w różnych fajnych bazach nurkowych.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak dopasować jacket (BCD)?

Obalamy nurkowe mity dotyczące manometru!