w

Rozmowa z Krzysztofem Starnawskim

Bardzo ciekawa rozmowa z Krzysztofem Sarniawskim. Czyli sporo ciekawostek o aktualnych projektach związanych z nurkowaniem jaskiniowym. A Wy gdzie ostatnio nurkowaliście?

Sportowiec ekstremalny: płetwonurek, speleolog, żeglarz (kpt. jacht.), taternik i paralotniarz. Specjalizuje się w nurkowaniu w jaskiniach oraz nurkowaniu pod lodem. Instruktor Francuskiej Federacji Nurkowania Jaskiniowego, ratownik TOPR. Zdobywca Kolosa 1999 w kategorii „Wyczyn roku” za dokonanie najgłębszego polskiego nurkowania swobodnego (131 m) w jaskini Hranická propast w Czechach oraz wyróżnień za pobicie tego rekordu o 50 m (rok 2000), za pierwsze polskie nurkowanie na Biegunie Północnym (rok 2006), za rekord świata w nurkowaniu na obiegu zamkniętym (rok 2012).

Rozmowa z Krzysztofem Starnawskim

Zapraszam również do zwrócenia uwagi na film w minucie 10:42, gdzie widać bohatera oddychającego na automacie Posieidon Cyklon 5000 Metal (przyp. redakcji).

Więcej podwodnych przygód Pana Krzysztofa znajdziecie na oficjalnej stronie: http://dualrebreather.com

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolejne wyzwania przed nami… Suchy Skafander i AOWD

Zakończyliśmy szkolenia Suchy Skafander i AOWD