w

T-HOUSING prezentuje obudowę dla GoPro Hero 8

Doczekaliśmy się nowej obudowy dla GoPro Hero 8 Black. Jak każda obudowa T-HOUSING, została wykonana z aluminium. Z tą obudową możemy zabrać nasze GoPro8 na głębokość 250m.

T-HOUSING dla GoPro Hero 8 Black

Obudowy T-HOUSING powstają z jednego bloku aluminium obrabianego w technologii CNC. Obudowa pod GoPro Hero 8 Black pozwala na nurkowanie na głębokości do 250m.

Idealne rozwiązanie dla nurków technicznych. Ale nawet jeśli nie nurkujesz głęboko, a chcesz w najlepszy możliwy sposób zabezpieczyć swoje GoPro warto pomyśleć o nowym T-HOUSING.

Nowa obudowa współpracuje z dedykowanymi filtrami oraz soczewką macro. Akcesoria jak zawsze u tego producenta montowane do obudowy za pomocą magnesów.

A gdy używasz wciąż modelu GoPro Hero 5/6/7 Black dostępna jest seria dedykowana pod starsze kamery. Dodatkowo, w ofercie starszych modeli znajdziemy poszerzoną obudowę z dodatkowym akumulatorem przedłużającym czas pracy o ok. 40min (model PowerV2).

Obudowy T-HOUSING znajdziesz w naszym sklepie

https://nurekamator.pl/kategoria-produktu/obudowy-podwodne/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jacket vs Skrzydło vs Hybryda

Nurkowanie w Wadi Lahami – Marsa Alam Egipt