w

T-HOUSING to nowe obudowy podwodne do GoPro

Na rynku pojawiły się nowe obudowy podwodne przeznaczone dla GoPro. Aluminiowe modele T-HOUSING Classic oraz Power mogą pracować do głębokości operacyjnej 150m. Wersja Power dodatkowo wyposażona została w dodatkowy powerbank dla GoPro.

T-HOUSING obudowy do GoPro

Nowe obudowy przeznaczone są dla modeli GoPro Hero 7 Black oraz GoPro Hero 6 i 5 z serii Black. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości Aluminium co wpływa zarówno na dużą wytrzymałość jak i dużą głębokość operacyjną 150m.

Na uwagę zasługuje fakt, że do obudowy kamerę GoPro wkłada się wraz z przednią osłoną obiektywu. Czyli w wersji Classic mamy podwójną osłonę przed zalaniem. Nie zadziała to jednak, w modelu Power wyposażonym w dodatkowy akumulator (Powerbank 2.300mAh). To właśnie dodatkowe źródło energii jest oczekiwanym przez wielu użytkowników dodatkiem do podwodnego filmowania GoPro.

Obudowy T-HOUSING dostępne są w sklepie NUREK AMATOR.

Standardowe baterie nie pozwalają na zbyt długą pracę. Dzięki dodatkowemu źródle energii nasze GoPro poracuje dłużej. Niestety producent nie podaje dokładnie o ile przedłuży się czas pracy kamery.

Obudowy dostępne w sklepie Nurek Amator

https://nurekamator.pl/sklep/t-housing-power-v2/

https://nurekamator.pl/sklep/t-housing-classic-v2/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Migawka w podwodnym wideofilmowaniu

Fotografowanie w dryfie