w

Targi nurkowe Dive Show Poland 2018

Mało kto wie, że polscy producenci sprzętu nurkowego są liderami w produkcji innowacyjnych rozwiązań dla nurków, a kilkanaście polskich marek jest rozpoznawalne na całym świecie jako sprzęt z najwyższej półki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą krajowych i zagranicznych producentów sprzętu nurkowego, a także do odkrycia bogatej oferty firm szkoleniowych i organizatorów emocjonujących wypraw nurkowych na targach nurkowych Dive Show Poland 2018.

Pomysłodawcom DSP zależy na przybliżeniu podwodnego świata jak największej grupie osób, które nie miały jeszcze okazji zanurzenia się i zobaczenia co nurków tak bardzo urzeka pod wodą. Stąd oprócz bogatej oferty różnych producentów sprzętu nurkowego na targach będą obecne szkoły i centra nurkowe. Od szkoleń podstawowych, po szkolenia zaawansowane, wyjazdy dla nurków, a także ubezpieczenia dla osób nurkujących – to wszystko będzie czekało na gości targów.

Twórcy pragną edukować ludzi nie tylko w kwestiach czysto nurkowych, ale również walczyć ze stereotypami, że nurkowanie to sport niebezpieczny, elitarny, drogi i dostępny tylko dla garstki wybrańców. Goście targów będą mogli więc wysłuchać prelekcji prowadzonych przez wybitnych polskich i zagranicznych nurków. Na targach będzie można też obejrzeć kolorowy świat podwodny przedstawiony na wspaniałych fotografiach i filmach.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://diveshowpoland.pl/

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wstęp do nurkowania w suchym skafandrze

Nauka nurkowania to samodoskonalenie