w

Targi Nurkowe w Poznaniu

Ach ostatnio się rozmarzyliśmy o dużych i znaczących targach dla środowiska nurkowego w Polsce zorganizowanych na Międzynarodowych Targach w Poznaniu. A czemu nie? Nigdy nie za wiele ciekawych imprez z nurkowaniem w zamyśle.

Targi nurkowe w Poznaniu

A bo w Poznaniu mamy miejsce, mamy czas i mamy ochotę działać na rzecz nurkowej braci. Właśnie rozważamy czy warto stworzyć  nową imprezę dookoła nurkowania w sercu Wielkopolski. Rozpoczęliśmy poszukiwania partnerów medialnych oraz współorganizatorów eventu nurkowego dla ludzi kochających nurkowanie.

A więc planujemy targi nurkowe

Nurek Amator wraz z osobami zainteresowanymi szerszym dostępem do profesjonalnych eventów nurkowych w Polsce zaczyna planować oraz analizować co jest potrzebne do stworzenie dużej i profesjonalnej imprezy dookoła nurkowania.

Czemu ma powstać impreza? Chcemy poszerzyć element promocji sportów “podwodnych” w naszym kraju a co za tym idzie rozwijać rynek nurkowy. Na dzień dzisiejszy, w Polsce jest zbyt malo ciekawych eventów wartych uwagi a dostęp samych nurkujących do szerokiego wachlarza usługi i produktów jest ograniczona o standardowy dostęp do sklepów nurkowych czy wiadomości w internecie.

Targi o nurkowaniu w Poznaniu

Zbyt mało jest profesjonalnie przygotowanych prelekcji, wystawienniczych cudów technicznych czy nowinek świata nurkowego. Trzeba w Polsce rozruszać znów rynek i wymusić rozwój.

Zapraszamy do współpracy, komentowania i dyskusji o przyszłości eventów nurkowych w Polsce oraz Targów nurkowych w Poznaniu.

Pomóżcie planować targi nurkowe

Potrzebujemy waszej pomocy! Szukamy złotego środka dla zbudowania ciekawej imprezy, która zainteresuje nie tylko “instruktorów” ale przede wszystkim osoby nurkujące i chcące wciąć cieszyć się z nurkowania. Chcemy zorganizować imprezę nie tylko dla profesjonalistów ale przede wszystkim dla amatorów i średnio-zaawansowanych nurków, dla których nurkowanie jest po prostu przygodą i przyjemnością.

Dajcie nam znać w komentarzach jak wyglądają wasze wymarzone eventy nurkowe!

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ekstremalne nurkowania jaskiniowe – Dokument

Czy warto robić kurs nurkowania w Polsce?