w

Tydzień z nurkowaniem – nurkowe testy

Już 1 lipca 2018 roku wyjeżdżamy na tygodniowy obóz nurkowy. Będzie szansa na poznanie nowych osób, zdobycie nowych certyfikatów oraz przeprowadzenie kolejnych testów sprzętu nurkowego.

Tydzień z nurkowaniem

Podczas wyjazdu nurkowego mamy nadzieję, brać udział w szkoleniach nowych petentów do świata głębszego nurkowania. Będzie również wiele okazji do przetestowania nowego sprzętu nurkowego oraz mamy nadzieję, zdobyć kilka kolejnych plastików PADI.

Wszystkich producentów i dystrybutorów zapraszamy do współpracy z Nurek Amator. Tylko teraz proponujemy dołączenie swoich produktów do naszych testów nurkowych. Będziemy mieli czas zaznajomić się z nimi, opływać, przetestować, porównać oraz opublikować review.

A wszystko to w miłej atmosferze nurkowej oraz pod bacznym okiem wielu “ciekawskich” nurków. Nasze dotychczasowe testy, wzbudziły spore zainteresowanie. Idąc w tym duchu, wciąż szukamy ciekawostek wartych opisania i zaprezentowania na łamach naszego blogu nurkowego oraz w grupie fb.

Kontakt: dellos[at]wp.pl

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Połącz wakacje z nurkowaniem!

Neutralna pływalność – materiał GUE