w

Wow to już ponad 1900 osób w grupie!

No i nadszedł, moment gdy przekroczyliśmy granicę 1900 osób w grupie nurek amator. Bardzo dziękuję, że wciąż jesteście z nami. Tylko dzięki wam, to się udało! A grupa wciąż się rozwija!

Teraz dążymy do 2000 osób!

Grono szanownych nurków się nam powiększa. Jeszcze nie tak dawno było nas 300tu, naprawdę piękne jest taj obserwować rozwój naszej grupy… mamy 1900 osób! Jest płeć piękna i brzydale, a wszystkich nas łączy prawdziwa pasja do nurkowania.

W grupie jak zawsze trwa wiele ciekawych dyskusji, są rozmowy o nurkowaniu a jest nas coraz więcej. Teraz chcemy dojść do 2000 osób. Pomożecie?

Video z okazji przekroczenia liczby 1900 nurków!Jeszcze raz bardzo wam dziękuję, za pomoc w rozwoju naszej grupy. Jest coraz większa i coraz ciekawsza, dzięki waszym wpisom.

Grup o nurkowaniu na internecie jest wiele, ale wierzymy, że i grupa Nurka Amatora, będzie się dalej rozwijała! Ale to tylko dzięki Wam. Nie zapominamy o udziale tylu fantastycznych osób w naszej grupie. Oby tak dalej!

A przy okazji, dajcie suba na YouTube i do usłyszenia na grupie!

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Teclight – nowa latarka kanistrowa od Tecline

Nurkowe DEMO Days 2020