w

Z odwiedzinami w sklepie nurkowym – Divezone.pl

Divezone.pl to jeden z największych sklepów internetowych w branży nurkowej. Niektórzy mówią, że największy… ale nie o wielkość chodzi. Divezone jest na pewno bardzo popularnym sklepem. Ale ile osób miało okazję być fizycznie w sklepie? Pojechaliśmy zobaczyć osobiście sklep i możemy go dziś zaprezentować.

Sklep nurkowy – divezone.pl

Nie wszyscy wiedzą, ale gdy powstawała strona NURKA AMATORA, podczas pierwszych kroków z nurkowaniem, pierwsze zakupy były robione właśnie w divezone. Do dziś korzystamy z zakupionej maski i fajki. Było to ponad rok temu, ale nadal mamy dobre doświadczenia zakupowe. Towar został wysłany szybko i zgodnie z opisem. Zresztą, sporo osób ma podobne “bardzo dobre” doświadczenia ze sklepem.

My jednak skupimy się dziś nie na wychwalaniu, ale raczej na tym co oferuje nam sklep lokalny. Przede wszystkim sklep znajduje się w spokojnej dzielnicy Torunia. Ma własne miejsca parkingowe, co jest dużym udogodnieniem. Możecie w sklepie w pełnym spokoju dobrać sprzęt, który potrzebujecie. Wiem co piszę, sam dobrałem bardzo “budżetowe” buty do suchego skafandra, które będę testował.

W sklepie możecie poprosić o kawkę czy herbatkę (mam nadzieję, że nie poszedłem za daleko z propozycją). Na pewno obsługa szybko pomoże w doborze właściwego towaru. A chodząc wśród półek naprawdę jest w czym wybierać. Można się oczywiście zagubić… i to z przyjemnością, macając, oglądając nowy sprzęt nurkowy.

Powierzchnia sklepu jest rozłożona na dwa piętra. I jest co oglądać oraz gdzie chodzić. Wybór sprzętu jest spory a czego nie ma na półkach chłopaki, są chętni szybko ściągnąć. Dodatkowo jeśli nie macie przyjemności przyjechać fizycznie do sklepu, możecie wysłać zapytanie on-line.

Pomogą, doradzą, podpowiedzą! I to już potwierdzone, przez nas… często wysyłamy “już chyba natrętne” zapytania do ekipy sklepu i zawsze mamy rzetelny feedback.

Zajrzyj już dziś na stronę sklepu: https://divezone.pl

Jeśli chcecie odwiedzić sklep, znajduje się on w Toruniu przy ulicy Kwiatowa 9.

Na sam koniec, podziękowania dla Bartka za oprowadzenie i widzimy się pod wodą…

Oświadczenie końcowe

Pragniemy poinformować, iż przedstawiony artykuł powstał na bazie osobistych doświadczeń i w żaden sposób nie jest materiałem reklamowym. Film przygotowany z prywatnego zaciekawienia, jak wygląda fizyczny klep Divezone.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spotkanie z rekinem wielorybim na rafie Fanadir South

Dlaczego warto nurkować w Twinie?