w

Zmiana skrzydła – Halcyon Evolve

cof

Już wkrótce na nurkowiskach, będziecie mogli zobaczyć mnie (Ożar) w nowym skrzydle. Tym razem padł wybór na DIR’ową uprząż i skrzydło pod przyszłe kursy techniczne. Zmieniamy, też worek podkowę na Donut’a. Tak więc kilka zmian nowych, w celu polepszenia swoich doznań nurkowych.

Halcyon Evolve oczywiście 60’tka

Dziś już mogę potwierdzić, nowy sprzęt trafi w nasze ręce już w przyszłym tygodniu. Będzie to nasze nowe skrzydło, głównie pod Twina i przyszłe szkolenia techniczne.

Zamiana uprzęży komfort na DIR to kolejne wyzwanie za równo podczas ubierania jak i ćwiczeń pod wodą. Ale zadbam również nad odpowiednim ułożeniem całego zestawu, tak by spełniał oczekiwania odnośnie dodatkowego osprzętu, wygody, przenoszenia dwóch butli typu stage i współpracy ze skuterem.

Jak widać, coraz ciężej się robi w moim osprzęcie, ale również wybieram coraz bardziej zaawansowane skrzydła. Jest to moje drugie skrzydło ale na pewno nie ostatnie (tak się zapowiada).

Standardowo zostanie przygotowany długotrwały test skrzydła. Poprzednie skrzydło było ze mną blisko 30 nurków, nowe pewno również będzie teraz testowane przez kolejne 30-40 nurków by wyrobić sobie opinię dotyczącą wygody, jakości i użyteczności pod wodą.

Nowy zestaw w redakcji Nurek Amator

Już teraz zapraszam do obejrzenia małego filmu promocyjnego o tym skrzydełku:

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Test latarki Halcyon Focus 2.0

Karabińczyki i dringi w konfiguracji technicznej