w

A może zmiana zawodu? Czyli wakacje w pracy z nurkowaniem

A może zmiana zawodu? Czy nie chcieli byście mieć wakacji i jeszcze dostawać za to pieniędzy? A da się, da się… zobaczcie przygodę z pracą jako pomocnik podczas kursów nurkowania. Tak można połączyć pasję z zawodem – PADI Divemaster.

Nawet w Polsce można tę pasję zrealizować. Ale czemu też nie przeszukać informacji, czy w pięknych gorących lokalizacjach nie potrzebują podczas sezonu nurkowego pomocnika z wyszkoleniem PADI Divemaster? Często samo PADI informuje o pracy i podsyła miejsca, gdzie poszukują specjalistów “od zaraz”.

Jak zacząć? Zainteresujcie się, czy wasze lokalne szkoły nurkowania nie potrzebują pomocy podczas prowadzenia kursów. Jeśli potrzebują to potrafią zaoferować wymianę barterową, czyli wyszkolą Ciebie na Divemastera w zamiast za pomoc za darmo podczas szkoleń na pewien okres. Lub możecie skorzystać z wielu zniżek na kursy przy późniejszym zatrudnieniu na kolejny ustalony okres jako pomocnik przy kursach PADI (lecz nie tylko PADI).

Praca i wakacje w jednym – Nurkowanie

Do nas to przemawia… pracować przy nurkowaniu to raz, odwiedzać ciekawe miejsca to dwa i jeszcze zarabiać na tym na codzienne wydatki. To jest dobry pomysł na 2-3 miesiące urlopu w ciągu roku na zdobywanie doświadczenia a jednocześnie nurkowanie w ciekawych miejscach. Przecież nie musicie pracować w Polsce, możecie również podróżować po świecie i cieszyć się życiem!

Zobaczcie więcej na stronie: www.padi.com

Czy da się żyć nurkowaniem?

Sporo osób zapyta się czy da się zarabiać na nurkowaniu? Oczywiście, że się da jak najbardziej. A dodatkowo można połączyć hobby z zawodem co jest już nieocenione! Zobaczcie bardzo ciekawy reportaż z Tomaszem Stachurą, który połączył pasję fotografii z nurkowaniem. To połączenie dało możliwość pracy przy wyprawach wrakowych na całym świecie.

A jak widać zdjęcia Tomasza to nie ma co… są wyśmienite, a same przygody podczas wyjazdów muszą być niezapomnianą sprawą. Czyli czas zwiększać swoje limity nurkowania i iść dalej by móc w przyszłości brać udział w ciekawych projektach.

Zobaczcie sami: Rozmowy – Tomasz Stachura

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prawdziwe opowieści o nurkowaniu

Kurs PADI Divemaster