w

Prawdziwe opowieści o nurkowaniu

Jest wiele ciekawych stron o nurkowaniu w Polskim internecie. Ale są również i te wyjątkowe. Moją aktualnie ulubioną stroną jest serwis JollyDiver, która to przedstawia wiele ciekawych historii i opowieści z pierwszej ręki nurkowej.

JollyDiver inna strona nurkowania!

To jest tak, że im dłużej człowiek czyta i dowiaduje się o nurkowaniu tym inne strony go bardziej interesują. Na początku przygody pewno wiele osób skupi się na poszukiwaniu informacji ogólnie o tym jak nurkować no i pewno sporo będzie wyszukiwań o sprzęcie.

Ale im dłużej spędzamy pod wodą, tym bardziej zaczynają nas interesować historie innych nurków. I tutaj pojawia się serwis JollyDiver, który pełen jest niesamowitych opowieści, historii i nowinek. To chyba aktualnie najciekawsze miejsce z publikacjami o nurkowaniu. Tylko sobie możemy życzyć, by ktoś kiedyś tak samo ocenił i nasz serwis Nurek Amator.

To nie jest tak, że każdy blog czy serwis jest interesujący. Ale JD na pewno zalicza się do grona Polskiej Elity nurkowej. Nie skupiają się na sprawach “komercyjnych” w tekstach widać, pasję i jakość wypowiadanych słów. Zachęcamy do odwiedzenia stron JollyDiver i czytania wielu ciekawych, udanych publikacji, które na prawdę wciągają! I to nie tylko amatorów i początkujących nurków.

Zajrzyj również do naszej publikacji o ciekawych miejscach z informacjami o nurkowaniu.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jaką kamerę kupić do nurkowania?

A może zmiana zawodu? Czyli wakacje w pracy z nurkowaniem