w

Zostań instruktorem nurkowania w ISSF

Czy myślisz czasem, jak to jest być instruktorem nurkowania? Chcesz, poznać nową ścieżkę zawodową… i zamienić pracę przy biurku na pracę pod wodą? To dobry moment by zostać instruktorem nurkowania, np. z ISSF.

Kurs instruktorski ISSF

Uprawnień instruktorskich ISSF nie znajdziesz w paczce chipsów, ale również to nie NASA stworzyła nasze programy szkoleniowe, więc bez obaw.

Organizacja jest efektem pracy miłośników nurkowania, eksploratorów, operatorów jednostek specjalnych, a zwłaszcza instruktorów nurkowania, którzy nieprzerwanie chcą ustalać najwyższe światowe standardy i dawać realne poczucie bezpieczeństwa swoim studentom.

Do naszej kadry, szukamy tylko osób o podobnym zaangażowaniu, otwartych na wiedzę i merytoryczne argumenty, w zamian oferując satysfakcję bycia profesjonalistą.

Zostając instruktorem ISSF zyskujesz

  • wysoki poziom wiedzy i umiejętności, który wyróżni Cię na rynku nurkowym, a Twoi kursanci będą żywą reklamą i dowodem na wysoką jakość szkoleń.
  • koszty administracyjne nie pochłoną zysków z prowadzonych szkoleń,
  • innowacyjny system szkolenia, który od początku przygotowuje studentów do nurkowania w realnych warunkach,
  • będziesz pracował w oparciu o specjalistyczne programy szkoleniowe zawierające praktyczne wskazówki jak uczyć skutecznie,
  • nauczysz się wykorzystywać zalety nowoczesnego sprzętu, aby szkolenie przynosiło ponadprzeciętne efekty w szybkim zdobywaniu wiedzy i umiejętności Twoich kursantów,
  • dołączysz do grupy pasjonatów nurkowania i staniesz się ambasadorem naszej organizacji.

Wymagania wstępne

  • wypełnienie niezbędnych formularzy,
  • posiadanie stopnia Divemaster, Advanced Nitrox Diver 42 oraz szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej odbytego w ciągu ostatnich 2 lat,
  • doświadczenie w nurkowaniu obejmujące 100 godzin spędzonych pod wodą,
  • wiek minimum 21 lat,

Nie spełniasz jeszcze pełnych wymagań kwalifikujących do szkolenia instruktora? Nic straconego!

Zapraszamy na szkolenia według standardów ISSF, które od tego momentu będą ukierunkowane na osiągnięcie założonego przez Ciebie celu.

Z tego też powodu, poza szkoleniami na konkretne stopnie zaawansowania, prowadzimy warsztaty doszkalające/przygotowujące do kursów instruktorskich ISSF.

Terminy szkoleń ustalamy indywidualnie.

Miejsca najbliższych kursów instruktorskich do wyboru: Warszawa – Jaworzno (koparki) lub Białystok – jez. Hańcza.

Więcej informacji na: https://issfdiving.com/pl/jak-zostac-instruktorem/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

#nurkujebezpiecznie , czyli wracamy do nurkowania po dłuższej przerwie

Jest 9 numer magazynu Perfect Diver