w

Blue Ring – Podwodna obudowa dla Z Cam E2

Na rynku pojawiła się podwodna obudowa dla Z Cam E2. Kamera E2 jest urządzeniem pozwalającym nagrywać filmy 4K w 160fps. Została wyposażona w matrycę Micro 4/3, która daje nam dostęp do tanich obiektywów standardu M4/3. A wszystko to w rozsądnej cenie.

Blue Ring – obudowa podwodna Z Cam E2

Obudowa wykonana przez profesjonalistów kręcących podwodne ujęcia. Pracują na kamerach E2, wiec potrzebowali obudowy podwodnej. Tak powstał model Blue Ring.

Nowa obudowa sprawdziła się w użytku profesjonalistów. O mogą zaświadczyć tacy klienci jak BBC, Nacional Geographic czy Discovery Channel.

Blue Ring dla E2 pozwala zabrać kamerę do głębokości 45m. Został wyposażony w pełen zestaw przecisków, pozwalający sterować kamerą pod wodą. Pozwala również na przewodowy streeming kamerą na powierzchnię. Od razu witać, że nowa obudowa zostałą wymyślona z myślą o stacjach telewizyjnych oraz twórcach kinowych.

Obudowę można zamówić tutaj: http://blueringimaging.co/

Dla nurków technicznych w ofercie można znaleźć model cylindryczny z wytrzymałością do 1000m głębokości. Jest on oczywiście wykonywany na zamówienie.

Film podwodny nagrany Z Cam E2

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Życie podwodnego filmowca

Nowe GoPro Hero 8 Black