w

GoPro Hero 10 – filmowanie pod wodą

GoPro Hero 10 filmowanie pod wodą podczas nurkowania. Jak kamera się sprawdza? Jest poprawioną wersją modelu 9. Nowa kamerka sportowa jak każde poprzednie GoPro dość dobrze wypada pod wodą.

GoPro Hero 10 czyli poprawiony Hero 9

GoPro Hero 10 Black oferuje nowe tryby wideo 4K 120p i 2.7K 240p super slo-mo, nową cyfrową stabilizację obrazu HyperSmooth 4.0 z automatycznym poziomowaniem horyzontu. W kamerze znajdziemy nowy procesor, który sprawia, że ekran dotykowy i obsługa są łatwiejsze, szybsze i bardziej responsywne niż kiedykolwiek – plus wiele innych fajnych nowych funkcji.

Współpracuje z istniejącą obudową ochronną GoPro Hero 9 i filtrami FLIP dla uzyskania doskonałych kolorów pod wodą i możliwości makro.

Czy jest to warte uaktualnienia dla obecnych strzelców GoPro i czy jest to odpowiednia kamera dla Twoich potrzeb w zakresie podwodnego wideo? Obejrzyj recenzję, aby dowiedzieć się wszystkiego, co użytkownicy podwodnego sprzętu powinni wiedzieć o naszej ulubionej kamerze akcji.

T-HOUSING GoPro Hero 9 Black & GoPro Hero 10 Black

Potrzebujesz nurkować głębiej lub szukasz wytrzymałej, profesjonalnej obudowy do GoPro Hero 9/10? Świetnie bo na rynku pojawiła się obudowa dla nurków technicznych od T-Housing.

  • Wodoodporność do 250m
  • Optymalne odprowadzanie ciepła – praktycznie bez zaparowania
  • Wymienna cynkowa anoda
  • Opcjonalny system filtrów magnetycznych i magnetyczny obiektyw makro

Zobacz obudowa wodoodporna T-Housing GoPro Hero 10 Black w naszym sklepie.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przedstawiamy podwodny skansen w Radłowie

Hugyfot Vision Xs dla Hero 9/10 – obudowa podwodna