w

Hugyfot Vision Xs dla Hero 9/10 – obudowa podwodna

Hugyfot Vision Xs dla Hero 9/10 – to prawdopodobnie najlepsza obudowa podwodna dla kamer sportowych GpPro. Tym razem na rynku pojawiła się obudowa do modeli Hero 9 oraz Hero 10.

Obudowa duża, z opcjami premium ale również w bardzo wysokiej cenie. Cena obudowy to ponad 1600 euro!

Hugyfot Vision Xs dla Hero 9/10

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ogłosić, że obudowa Hugyfot Vision Xs dla najmocniejszej i najbardziej funkcjonalnej kamery GoPro Hero 9 jest w pełni kompatybilna z GoPro Hero 10.

Kiedy podróżujesz w odległe rejony, aby uchwycić wyjątkowe obrazy, nie pozostawiaj niczego przypadkowi, jeśli chodzi o Twój sprzęt. Używanie niezawodnego sprzętu jest szczególnie ważne przy robieniu zdjęć i filmów pod wodą. Produkty Hugyfot są znane z ergonomicznych, funkcjonalnych i innowacyjnych projektów. Wytrzymałe obudowy są obrabiane CNC z solidnych bloków aluminium klasy morskiej.

Od momentu przeniesienia produkcji obudów Hugyfot do Belgii w 2003 roku, wszystkie elementy aluminiowe były anodowane na twardo. Uważamy, że nadszedł czas, aby przejść na jedną z najbardziej wydajnych powłok cienkowarstwowych dostępnych obecnie na rynku. Cerakote to powłoka cienkowarstwowa na bazie polimerów ceramicznych, która oferuje wiodącą w branży trwałość, twardość, elastyczność, stabilność UV oraz doskonałą odporność na zarysowania, korozję, wysoką temperaturę i chemikalia. Wykończenie jest oszałamiające i przyjemne dla oka i dotyku.

Nasze najnowsze produkty 2021 Hugyfot będą oferowane w następujących kolorach Cerakote Elite i H Series utwardzanych w piecu: Graphite black, Titanium, Blue Titanium oraz Pink Champagne.

Oprócz tych kolorów raz na jakiś czas wypuszczamy również edycje specjalne!

Tacka kamery wewnątrz obudowy jest drukowana 3D przy użyciu najnowszych technologii druku z żywicy. Wszystkie części są ręcznie dopasowywane i montowane. Każda obudowa jest dokładnie sprawdzana i testowana ciśnieniowo, aby zapewnić niezawodne i bezbłędne działanie przed opuszczeniem produkcji.

Ta obudowa jest mała, lekka i łatwa w obsłudze, idealny partner podróżny, aby nagrać swoje przygody nurkowe. Wytrzymałość na głębokość 150m.

Monitor HDMI zastosowany w obudowie Hugyfot Vison Xs posiada jasny wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, który oferuje oszałamiające kolory w kącie widzenia 160° (we wszystkich kierunkach). Wbudowany monitor Feelworld F5 oferuje profesjonalne funkcje, takie jak Peaking Focus Assist, Histogram, ekspozycja Zebra, Zoom, … i wiele innych. Dwie baterie dołączone do zestawu; jedna bateria do monitora i jedna bateria USB do zasilania kamery GoPro zapewniają około 3 godzin pracy na baterii.

Hugyfot Vision Xs dla Hero 9/10 jest standardowo wyposażony w system kontroli próżni przed nurkowaniem HugyCheck Xs dla maksymalnej ochrony Twojego sprzętu. Również czerwony filtr i zestaw ochronny jest standardowo dołączony dla wygody użytkownika.

Kamera GoPro Hero 9/10 potrzebuje akcesorium GoPro Media Mod for Hero 9/10, aby uzyskać wyjście HDMI. To akcesorium jest więc niezbędne do obsługi monitora i można je nabyć razem z obudową.

Media Mod dla Hero 9/10 jest przeznaczony wyłącznie dla Hero 9/10, GoPro Hero 8 posiada inny Media Mod.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GoPro Hero 10 – filmowanie pod wodą

Nurkowanie wrakowe – HMS Victory