w

GoPro Hero 9 – najlepsze ustawienia kamery podwodnej. Jak korzystać z własnych presetów?

GoPro Hero 9 i najlepsze ustawienia kamery podczas nurkowania. Czyli jak korzystać z własnych presetów, by jeszcze więcej wyciągnąć ze swojej sportowej kamery.

Ustawienia, które tu zobaczysz, możesz również wykorzystać do kamery sportowej GoPro Hero 10 Black. Kamery są podobne i kompatybilne, jeśli chodzi o sposób ustawień dla nurkowania.

GoPro Hero 9 – najlepsze ustawienia kamery podwodnej

Zobacz jakie presety stworzyć i jak je wykorzystywać podczas nurkowania pod wodą. Nowe presety oraz kolorowy ekran z przodu, pomagają w zwiększeniu użyteczności kamery w stosunku do modeli Hero 7 czy Hero 8.

UWAGA ZMIANY: Od wersji firmware 1.16 GoPro zmieniło lokalizację przycisku New Custom Preset. Po wybraniu presetu, zamiast przewijać w dół do ikony ‘+’, naciśnij ikonę ‘edit’ (3 poziome linie) w prawym górnym rogu.

To pozwoli Ci na edycję ustawień wstępnych i pokaże ikonę “+”, aby dodać nowe ustawienia niestandardowe. Dodatkowo, możesz teraz zobaczyć Presety na tylnym ekranie podczas przewijania za pomocą Secret Menu.

GoPro Hero 9 – obudowa dla wymagających

Standardowa obudowa dla kamer GoPro nie należy do najlepszych i najbezpieczniejszych rozwiązań. Jeśli nurkujesz głęboko i daleko, warto pomyśleć o w zawodowej obudowie wykonanej z lotniczego aluminium.

Szukasz obudowy dla kamerki GoPro Hero 9, którą zabierzesz na głębokość nawet 250 metrów? W ofercie znajdziesz obudowę podwodną T-Housing GoPro Hero 9 (pasuje również do modelu Hero 10).

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jacques’a Cousteau podróż na Bajkał

Jak COVID-19 wpływa na Ciebie jako płetwonurka?