w

Grupa Nurek Amator to ponad 600’set nurków

Miło nam poinformować, iż w dniu 24 maja 2018 roku osiągnęliśmy 600 nurków. Jak widać, grupa bardzo ładnie się rozwija, dodaliśmy również regulamin grupy. Już dziś zapraszamy do dołączenia.

Nurek Amator – jest nas już 615’stu

W momencie pisania tej wiadomości nasza grupa liczyła 615 osób. To kolejny powód by świętować, kolejnych 100 utalentowanych nurków dołączyło do naszej grupy, kolejne osoby cieszą się z bycia nurkami oraz kolejne przygody przed nami.

Uwielbiamy moment, gdy możemy pisać o kolejnych członkach. Do grupy dołączają osoby przed OWD, podczas OWD, po OWD… no ale również nurkowie techniczni, divemasterzy, instruktorzy czy osoby ze stażem 10lat i więcej.

Chyba musimy robić coś, fajnego skoro tyle osób chce być z nami w kontakcie oraz działać na rzecz nurkowania.

Dziękujemy za wspólny czas

Dziękujemy wszystkim użytkownikom grupy, za dołączenie do nas. Liczymy, iż czas spędzony w naszym gronie będzie ciekawy a sama grupa odnotuje wkrótce liczbę 700+ użytkowników.

To tylko dzięki waszemu udziałowi nasza grupa tak pięknie rośnie. Bez zaangażowania z Twojej strony drogi użytkowniku stali byśmy w miejscu. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyłeś. Do zobaczenia w Grupie!

A tak było miesiąc temu:

Grupa Nurek Amator ma ponad 500 członków

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shearwater Teric – Video prezentacja funkcji

Nurkowanie na Antarktyce