w

Grupa Polska Wizura – czyli co widać w polskich akwenach?

Należymy do różnych ciekawych grup nurkowych. Oto jedna z nich… czyli grupa “Polska Wizura – Widoczność”, gdzie nurkowie dzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi aktualnej widoczności w Polskich akwenach. Miejsce warte odwiedzenia!

Szybki wyjazd na nura

Planujesz szybki wyjazd na nura ze znajomymi? Macie do wyboru kilka miejsc? Zapytajcie się, jak aktualnie wygląda wizura (widoczność) na danych akwenach. Wybierzcie, ten w którym będziecie widzieli gdzie płyniecie.

Tak pewno wyglądać może wykorzystanie ww. grupy. Tak my to robimy i również czasem sami się dzielimy takimi informacjami, jeśli akurat jesteśmy na miejscu.

Nurkowanie jako sport partnerski a przede wszystkim koleżeński jest świetnym miejscem do wymieniania się doświadczeniami oraz wzajemnej pomocy. Zapraszamy do zajrzenia do grupy Polska Wizura: https://www.facebook.com/groups/686009344812431/

A wy gdzie szukacie informacji o pogodzie i wizurze? Znacie inne ciekawe miejsca w internecie? Podeślijcie nam info…

Inna ciekawa grupa pozwoli znaleźć partnera do nurkowania:

Grupa Szukam Partnura – gdy chce się nurkować a nie ma z kim

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nurkowa Motywacja – Cezary Abramowski fotografia – vol 1

Test skrzydła – Dive System Tech Deep