w

Hugyfot Vision Xs – obudowa podwodna dla GoPro 8

Hugyfot poinformował o utworzeniu najnowszej odsłony swojej obudowy podwodnej VISION XS tym razem, pod najnowsze GoPro 8. Kolejny raz, firma przygotowała prawdopodobnie najlepszą obudowę podwodną dla GoPro dostępną na rynku!

GoPro jest dość fajną kamerą sportową, ale obsługa jej pod wodą w normalnej obudowie, nie należy do przyjemności. Ekran jest mały, cały zestaw złożony na bazie podstawowej obudowy jest słaby do operowania.

Obudowa Hugyfot Vision Xs

Ta obudowa jest prawdopodobnie jedną najlepszych na rynku. Wykonana w całości z wytrzymałego Aluminium, poddanego obróbce CNC. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, obudowa sprawdzi się do 150m głębokości.

Wyposażona została w duży 5 calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920x1080pix. Ekran (Feelworld F5) możemy oglądać nawet w bardzo szerokim kącie 160 stopni.

Oczywiście, jak przypadło na dobre rozwiązanie, dzięki zewnętrznemu ekranowi dostajemy dodatkowe opcje jak Peak Focus (podgląd ostrości), Histogram, Zebrę ekspozycji czy zoom.

Dodatkowo, w obudowie znajdziemy dwa dodatkowe akumulatory. Jeden pod zasilanie GoPro, drugi pod ekran. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy kręcić filmy przez czas ok. 3 godzin! To świetna informacja, bo na podstawowej baterii GoPro wytrzymuje ok. 45minut.

Oczywiście obudowa w standardzie, posiada zawór vacumm, co pomoże nam zadbać o wodoszczelność, czyli elektronikę w naszej obudowie. Do obudowy w standardzie również otrzymamy czerwony filtr oraz zabezpieczenie szkła.

Opcjonalnie możemy zakupić:

  • obiektyw macro z adapterem
  • zewnętrzny filtr czerwony z adapterem
  • ramienia pływające
  • nowe oświetlenie Arius 1500
  • torbę do transportu

Więcej na stronie producenta: https://www.hugyfot.com/housings/gopro-hero/vision-xs-hero-8.html

Zobacz również model dla GoPro Hero 5 / 6 / 7:

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dezynfekcja sprzętu nurkowego

Dłubanki i głębiej – nurkowanie Hańcza