w

Montaż systemu SANTI SmartGloves

SANTI SmartGloves to nowy system suchych rękawic od naszego rodzimego producenta. Jest on dedykowany do suchych skafandrów SANTI. Wymaga posiadania systemu SmartSeals wmontowanego w skafander. Który producent montuje w nowych ale również dostarczonych używanych skafandrach SANTI.

VIDEO prezentujące montaż całego systemu SANTI SmartGloves. Zobaczcie sami jak szybko i łatwo zamontować we własnym zakresie system pierścieni do suchego skafandra.

SANTI SmartGloves

Przedstawienie produktu:

Przygotowanie montażu rękawic do suchego skafandra:

System SmartSeals współpracuje z dowolnymi manszetami lateksowymi lub silikonowymi dostępnymi na rynku. Manszeta nie musi być w żaden sposób przerabiana.

Jedynym ograniczeniem jakie widzimy, to dedykowanie do skafandrów SANTI. Wiele osób z innymi skafandrami, może być zainteresowana montażem systemu w swoim skafandrze. Niestety producent nie sprzedaje osobno systemu SmartSeals.

Więcej o systemie na stronie producenta: https://santidiving.com/smart-gloves,596,pl

Nie masz skafandra SANTI? A może chcesz uniwersalny i niezawodny system bez montażu na stałe? Zobacz rozwiązanie KUBI:

Partnerzy NUREK AMATOR

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kaptury, rękawice i buty dla nurka

Pianka do nurkowania – wybieramy mokry skafander